Znovu nalezený poklad 7

13. srpna 2008 v 23:19 | Geheimnis |  Znovu nalezený poklad
Znovu nalezený poklad 7.díl
-_-_Tom_-_-
Tome? O-on... On mi řekl jménem?
"B.. Bille!", objal jsem jeho pochroumané tělíčko a z očí se mi valily miliony slz. Políbil jsem ho do vlasů a pak jsem povolil v objetí, abych se mu mohl podívat do očí.
"Bráško, já jsem tak šťastný! Nehorázně moc! Ty jsi neztratil paměť, ne!", radoval jsem se, div jsem netancoval po pokoji.
"A.. Proč seš tak šťastný? Ty jsi můj bratr?", zeptal se a mě ztuhl úsměv. T-takže on... Ne, to ne!! Ale proč.. Jakto, že.. Si mě pamatuje?
"Lásko, jak víš, že se jmenuju Tom?", opatrně jsem se zeptal a posadil jsem se na okraj jeho postele.
"Já.. Nevím, tady.. Tady to cítím, že.. Mě a tebe něco poutá. A taky se mi o tobě zdálo.. Dvakrát..", ukazoval přitom jednou ručkou na srdce. Trošku se v jeho tváři odrazil úsměv.. Ale opravdu jen mírný.

"Lásko.. Až nás odtud pustí... Všechno bude nádherné, slibuju. Miluju tě, lásko, miluju," chytl jsem ho za ruku a pak jsem ho lehce políbil na tvář. Usmál se.
-_-_Bill_-_-
Lásko.. Proč mi tak říká? A proč, když mě objal a políbil.. Proč jsem se cítil tak nádherně? Má minulost asi skrývá všelijaká tajemství.. Jsem čím dál tím zvědav, kdo jsem vlastně byl...
"Budu muset jít, ale.. Určitě se sem zase vrátím! A.. Něco ti přinesu, aby sis na mě vzpomněl, až tu nebudu..", pohladil mě po tváři a pak odešel. Ještě se párkrát otočil, nmež zmizel za dveřmi. Najednou tu bylo ticho, které narušovalo akorát pípání přístroje, který ležel na stolku vedle mě.
-_-_Tom_-_-
Paně Bože.. Pane Bože, on je živý! A zdraví, více méně... Děkuju, Bože já ti děkuju!! Dal si nám novou šanci.. Musím Billovi vrátit paměť.. Musím.. Musím mu ukázat něco, co.. Co mu připomene Japonsko. A máminu fotku! A kluky z kapely.. Jo, jo jo.. Ale ještě předtím.. Zavolám do nějakýho květinářství..
"Haló? Eh, dobrý den.. Chtěl.. Chtěl bych si objednat růže.. Ano, ano. Bílé ááá.. A dejte mi jich tam 100. Nějak pěkně to ozdobte a přál bych si to i s menším věnováním, kdyby to bylo možné..", volal jsem hned o poledním klidu do květinářství kousek od nemocnice. Tak a teď.. Teď zavolám Davidovi, kdy by se mohli stavit nejdřív, abychom společně mohli navštívit Billa.
"Ahoj Tome, copak? Proč voláš?", zeptal se mě David.
"Ahooooj! Nebudeš tomu věřit... Našel jsem ho! Žijéééé! Ale... Bohužel, on... Ztratil paměť, Davide..", oznamoval jsem to Davidovi. Chvilku zavládlo ticho, než se dobral k odopvědi.
"To.. To je mi líto, ale.. Dá se paměť léčit? Jsou na to nějaký prášky?", zapřemýšlel jsem.
"To nevim, je to možný. Ale ibalgin to asi nebude. Hele, kdy byste mohli přijet? Víš, trošku mu tu paměť osvěžit?", začal jsem téma, kvůli kterému především volám.
"Nejdřív zítra. V poledne jsme tam všichni čtyři, Saki půjde taky.".
"Fajn, díky. Čau a pozdravuj.", řekl jsem a položil to. Pak jsem poprosil jednu sexy sestřičku, aby mi zajistila notebook. Musím mámě napsat email, ta zpráva o naší nehodě už jistě třikrát obletěla svět...
-_-_Bill_-_-
"Pan Kaulitz Bill?", vstoupil do tichého pokoje nějaký poslíček.
"Tse, na to se zeptejte lékařů. Ale asi jo, co chcete?", podíval jsem se na něho a pokusil se posadit, ač to dosti bolelo.
"Tak.. Bych poprosil o váš podpis," podal mi nějký desky a dole bylo v řádku mé jméno. Nějak jsem se podepsal a vrátil mu to zpět. Odešel z pokoje a za chvilku se zase vrátil... S košíkem bílých růží. Byla v nich miniobálka, na které bylo napsané mé údajné jméno. Rozbalil jsem ji.
Miluji Tě. Navždy má lásko. Jsi můj znovu nalezený poklad a teď si tě budu střežit jako největší lásku mého života. Tom
Geheimnis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti montážky by Geheimnis? xD

Ano 64.4% (38)
Ne 35.6% (21)

Komentáře

1 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 14. srpna 2008 v 9:41 | Reagovat

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................... to je kráááááááásnéééééééééééééééééééééééééééééé.... uff.... já tu povídku miluju... hehe a už j  nebudu muset číst na TWC blogu ale jak se znám tak ci ji určo přeštu no xD....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama