Táta za milion... Dvakrát 3

26. srpna 2008 v 22:23 | Geheimnis |  Táta za milion... Dvakrát
Táta za milion.... Dvakrát 3.díl
"Eh, nooo.. Já... Neříkej, že ty si nad tím přemýšlel!", zakoktal se Tom. Tohle je totiž to poslední, co ho mohlo napadnout. Pojmenovat dítě.
"Tome! Co si o mě myslíš?" krčil obočí a snažil se nedokonale zhotovit sunar. Tom mu vyňal z rukou flaštičku a vypláchl ji.
"Tak promiň. Ne, nepřemýšlel jsem o tom. A ty.. Už jako máš vymyšlené jméno?", změnil tón hlasu.
"Vzpomínáš na sousedku Laurovou?", začal Bill. Tom zděšeně přestal protřepávat flašku.
"Jo," přikývl. Bill si tleskl a pokračoval dál.
"Vím, byla moc stará a hrozně smrděla, ale..".
"Ne! Nechceš snad, aby se to malé mimino jmenovalo po ní?!", vykřikl Tom. Bill jen otočil oči v sloup.

"Ne, neboj. Ona.. Mi jednou dala panáčka. Vzpomínáš si na něj?", podíval se sladce na Toma.
"Jestli myslíš tu oškubanou, starou, špinavou barbínu.. Jo, jasně že si toho 'panáčka'pamatuju.".
"Nebyla to barbína! A jmenoval se.. No.. Lucy. Hodně po mě znamenal, dokud si jí neutrhl hlavu,", pokračoval smutný Bill.
"Vždyť to ani jako hlava nevypadalo, tak co," Tom pokrčil rameny. V kuchyni zavládlo ticho, ale Tom ho po chvilce prolomil.
"Vlastně.. To není špatný nápad, Lucy..", řekl a zasněně se usmál.
"Výýborně," zaradoval se Bill, sebral útěrku z kredence a flaštičku s hotovým sunarem z Tomových rukou.
"Díky, bráško!", vlepil mu letmou pusu na tvář a utíkal za miminkem, nyní již Lucy. Neoficiálně.
"Tak spi, spinkéj!", houpali malou Lucy a marně se pokoušeli ji uspat. Ale ona si pořád řvala svou. Ač je malá, světa neznalá a přesto šíleně kouzelná, byla mazaná. Chtěla totiž jen jedno...
"Tak pojď, malá," řekl Bill, když mu její křik už opravdu lezl krkem. Něžně ji zvedl z postýlky a položil si ji na hruď, kde ji tiše konejšil a lehounce s ní pohupoval. Dudlík, který ji vypadl z pusinky, jí opět vrátil zpátky a Lucy během chvilky usnula. Položil ji zpátky do postýlky a díval se, jak ten andělíček uslintává na dudlík. Konečně odtrhl svůj zamilovaný pohled od malinké Lucy a podíval se na Toma.
"Teda brácha, seš fakt třída, nechceš být au pair u kojenců?", uznal Tom a usmál se.
"Ještě si tvou nabídku, Tome, pořádně rozmyslím. Ale řekl bych, že tahle malinká potvůrka mi bude zatím stačit. Tedy.. Nám. Nemysli si, že se z toho nějak vymotáš," ukázal na něj hrozebně prstem.
"Neboj se. Jak vidím, tak nám to půjde dokonale. Já krmím a ty uspáváš. Není to dokonalá souhra?", usmál se. Bill mu jeho sladký úsměv opětoval a společně opustili Tomův bývalý pokoj. Bill zahnul ke kuchyni, kde si namazal chleba s nutelou. Tom zaběhnul do koupelny a sprchoval se. Bill se podíval na hodiny visící na zdi. Pomalu jedl a jedl. Přesně za sedm minut se Tom vynořil z koupelny, jen spoř oblečen. Vlastně ani ne oblečen, omotaný ručník kolem pasu není oblečení.
"Seš pořád stejně rychlej, bráško,"uculoval se Bill, jemně opatlaný nutelou kolem rtů. Tom se začal smát.
"Hm, ale aspoň jsme čistej," nepřestával se smíchem. Bill se očkem podíval na nutelu a rázem mu všecko došlo.
"Hahaha, jako by si nikdy nejedl nutelu," uraženě se otočil ke dřezu. Spustil si vodu a marně se pokoušel smýt skvrny čokoládové pomazánky, neboť nevěděl, kde je má. Tom si namočil kousek ručníčku, zastavil vodu a otočil si Billa čelem k sobě.
"Ty moje nemehlo," slaďounce roztáhl rty do malého úsměvu a umyl Billovi pusu. Najednou.. Si byli tak blízko. V obou se dělo něco.. Naprosto nepopsatelného. Touha a vášeň, z ničeho nic. Jeden blízký, přímý pohled do očí. Pár dotyků Tomových dlaní o Billovu tvář... A oba se cítí dokonale.
"Ehm, tak.. Asi.. Půjdeme spát, ráno musíme jet na úřas kvůli té... Lucy a.. Jejímu rodnému listu, tak... Ať nezaspíme," řekl Bill tiše. Měl zavřené oči. Celou dobu, co se ho Tom dotýkal.
"Tak fajn.. Máš pravdu, jdeme," přikývl rozrušený Tom. Bill se jen nejistě usmál a obešel Toma do pokoje, kam ho jeho bratr následoval.
Geheimnis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adush-Kikush Adush-Kikush | E-mail | Web | 26. srpna 2008 v 22:30 | Reagovat

ajoj new bleskajda,,....a diplooomek:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama