Jestli tě miluje... Vrátí se 1

10. srpna 2008 v 22:45 | Geheimnis
Tohle je moje první vícedilná TWC povídka... tak mně za to neukamenujte a za komentíky budu ráda:D... ať už za kladné, nebo ne xD Tak je to tu pro vás... Ať se Vám líbí:)
... BILL ...

Sedím u okna. Prší. Ledové kapky stékají po okně a já tisknu svoji tvář k tomu chladnému sklu. Pořád nejde... ten na kterého čekám se zase někde fláká s kámošema a mně tu nechává samotného.

Jsou to... 2 roky?... asi jo... jo 2 roky tomu je, co jsem se zamiloval do svého bratra... do svého dvojčete... do mého milovaného Toma. Už 2 roky sním o našem společném životě, plném lásky... už 2 roky se užírám vědomím, že můj sen se nikdy nestane realitou. Bylo to přesně o našich 16tých narozeninách. Objali jsme se, když jsme si oba dva navzájem přáli a... proste se mi rozbušilo srdce a v bříšku jsem mněl miliony motýlků.
Tom je přece vyhlášeným lamačem dívčích srdcí... jak by mohl milovat a toužit po mně... po svém dvojčeti. Tohle je prostě sen, kterej se mi nikdy nesplní.


Z okna vidím siluetu vysokého dredáče.
,,Tom!" vystřelím z pokoje jako raketa a už mému zmoklému bráškovi otevírám dveře.
,,Kdes byl zase tak dlouho?!" vyčítavě se na něj podívám. Tom mi vesele rozcuchá mé hladce učesané vlasy.

,,Copák... stýskalo se ti po mně?" štípne mně to líčka a svléká si promočené triko. Zatají se mi dech při pohledu na to dokonalé štíhlé tělo, stačím však nahodit lhostejný výraz, než se na mně Tom usměje a podá mi to mokrý triko.
,,Byl bys tak hodňoučký a pověsil svému milému bráškovi na topení?" No co bych pro něj neudělal, že? Poslušně jsem doběhl do jeho pokoje a pověsil tričko na topení a nastavil potřebnou teplotu. Když jsem se zase vrátil zpátky, Tom už ležel rozvalený na gauči a sledoval telku.

,,Můžeš se trošku šoupnout?..." Naznačil jsem i rukou aby mi udělal kousem místečka, abych se mohl dívat s ním.

,,A víš že bych nemoh? proč si nelehneš ke mně? To se mně bojíš?" Tom se culil jako malé dítě. A když o tom tak přemýšlím, je to dobrej nápad i když se budu muset hodně hlídat abych ho rovnou neznásilnil. Ale to bych přece nemohl, jinak bych se na něj nesměl už ani podívat.

,,OK, bráško... bachá!" rozběhl jsem se a skočil po něm jako kotě na myš.

,,Oou... na to, že jseš tak vyhrtlej jsi těžkej Bille, kolikrát ti to mám říkat?" píchl mně prstem do žeber a otočil se zpátky na televizi... mněl puštěný zase nějaký horor.

,,No tak promiň, brášulko, už se tě nikdy ani nedotknu." vypláznu na něj jazyk a opřu si hlavu o jeho rameno. Do nosu nasávám vůni jeho těla. Je pro mně tak okouzlující, že bych klidně mohl cítit jen jeho, do konce života.


... TOM ...

To stokilové vyžle tu po mně skočilo jako na trampolínu. Teďka se mi ale choulí za zády a já mám zase ten nádherný pocit, který mně obklopuje, když je v mé blízkosti on... můj sladký a neviný Bill.
2 roky je tomu, co jsem poprvé ucítil ten cit. Bylo to na našich 16tých narozeninách. Navzájem jsme si přáli Vše nejlepší, pak jsme se objali a hle!... zamiloval jsem se do něj. Naskočila mi okamžitě husí kůže. Koneckonců, jako vždy, když se mně můj mladší bráška dotkne.

,,Vidíš přeze mně?" zeptám se ho tiše. Cítím jak mě jeho vlásky šiprají na zádech, když přikývl.

Tiše jsme se oba dívali na ten film... teda Bill se díval. Já vnímal jen jeho.
Zrovna běžela jedna dost strašidelná zcéna, kdy hlavní hrdinku táhli do sklepa něčí mrtvolné ruce.

,,Tomí, vypni to!" Bill se mi za zády schoulil do klubíčka, oči pevně zavřené a a tisknul se ke mně, jako bych ho mněl snad zachránit.

Vypl jsem teda telku a otočil se k němu. Chytl jsem jeho bledou tvář do svých dlaní a ochranitelsky ho objal. Třásl se mi v náručí, byl tak nevinný křehký...

,,Neboj se Billí... jsem u tebe... už se neboj..." líbnul jsem ho... bratrsky?... na čelo a hladil jej po vlasech.
Chvíli se ještě ustrašeně třásl, pak se však sklidnil a objal mně tenkýma rukama, přitulil se ke mně a tiše oddychnul.
Chtěl jsem ho rozmačkat, zulíbat... prostě to ve mně naprosto kvetlo. Nasával jsem vůni jeho vlásků a užíval jsem si pocit, že jsem s ním. I když né tak, jak bych chtěl.


... BILL ...

Na ten horor se už nikdy koukat nebudu!... Nebo budu?... Mnělo to nádhernou výhodu. Tom mně teď svíra ve své náruči a hladí mně po vlasech. Bože! Tak nádherný pocit. Tom je tu teď jenom pro mně... nedopustil by, aby se mi něco stalo, vím to! Byl to můj starčí, hodný bráška... kterej mně ale často nechával doma samotného... ale teď je tu se mnou... teď mně drží v náruči...

,,Už je to v poho?" Podíval jsem se mu do očí, které se na mně tak krásne dívali. Bože!... viděl jsem v nich záblesk... ale né.. to si určitě jen namlouvám...

,,Jo... jen mně to vyděsilo..." Tom se na mně pořád usmívá a hladí po vlasech. Topil jsem se v jeho krásných očí, jako bych se topil v čokoládě. Tomova tvář poněkud zvážněla. Díval se na mně tak zvláštně... jeho horký dech se zrychlil a prohloubil... čím to je?... můj dech se také zrychluje a... přibližuje ke mně jeho nádherné rty.


... TOM ...

Vzal jsem jeho tvář do dlaní a přitiskl své rty těm jeho. Byl to jen okamžik. Vlastně by to byla jen pusa... ale on se nebránil a to mi v srdci dalo naději... naději, že by i on mohl ke mně chovat stejné citi, jako já k němu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N!ka N!ka | Web | 10. srpna 2008 v 22:48 | Reagovat

hezký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama