Jak jste se změnili

27. srpna 2008 v 15:13 | Geheimnis |  N - Band
_________________________________________
Teď nám všechno řekli! Celá pravda o jejich kariéře, vzestupu a jejich celém velkém snu.
"Tři roky nám přišli jako celý život!"
Mezi starými krabicemi od pizzy a prázdnémi lahvemi od Coly stál prostý mikrofon, páchnoucí plísní. Ještě před třemi roky zkoušeli Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) v jednom pochmurném skladišti v Magdeburgu. Dnes stojí na střeše nejvíc cool hotelů v San Franciscu. Zítra mají koncert ve vyprodaném filmovém divadle před. 1.200 fans. Jaká senzační kariéra! BRAVO kluky potkalo v Kalifornii. S jejich XXL slunečními brýlemi pózovali exlusivně pro nás. 7.září budou na nejžhavější pop party světa: na MTV Video Music Awards v LA budou sedět vedle Jonas Brothers, Miley Cyrus, Britney Spears, Rihanny a Madonny. Superhvězdy Saské opory se mohou sotva vyjádřit: "Je to obrovská čest pro nás. Šíleně se těšíme. Jen tam být, je sen,"říká Tom. Opravdu neuvěřitelný sen, který začal pro Toma a Billa z vesnice s 665 obyvateli, Loitsche. Na první shooting v Magdeburgu Gustav přijel na kole. Dvojčata se přikulili metrem. Za Georgem se na ulici žádný člověk ještě neotočil. Jaké šílenství nedávno oproti tomu zavládlo v New Yorku. Na MTV show "TRL" na Times Square řádili fanoušci. Čtyři rockeři sotva otevřeli dveře svého luxusního auta. "Když jsme v r.2005 vystupovali, žádný z nás nepočítal s tím, být jednou na turné v USA", řekl Bill. "Doufali jsme v úspěch a přemýšleli, že by bylo skvělé, vystupovat v největším magdeburském klubu, ve 'Factory'."
Ale zpátky do San Francisca, zpátky do současnosti. Sice je pravda, že se jim změnil život, ale kluci zůstali při zemi. Jsou otevření a přesně ví, co chtějí - a co ne! Tom vtipkuje jako vždycky. Pouze zmizel lehký saský přízvuk. Tři roky po jejich super hitu "Durch den Monsun" jsou zcela na vrcholu. Bill: Hodně odborníků si myslelo, že budeme jen jedním nejistým hitem. Ale my jsme ještě tady a jsme na to neuvěřitelně pyšní."
Ve velké BRAVO-sérii vypráví všechno o jejich nejšťastnějších chvílích, největších porážkách, šílených zážitcích - to vše příštím týden v BRAVU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KačenaTH / Weronika483 KačenaTH / Weronika483 | Web | 27. srpna 2008 v 15:47 | Reagovat

Ajoooj moja x) máš u mňa diplomík za ,,2.Bleskovku" ... dúfam že sa bude páčiť x) papa ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama